Moko Catering∙Bileet Marokko -menu 42 €/hlö

42.00

• Pitaleipää (V)

• Kuminalla maustetut paahdetut perunat (V, G)

• Kananrintaa Raz el Hanout (G, M)

• Couscous (V)

• Kasvistagine (V, G)

• Kikhernehummusta (V, G)

• Tsatziki (G)

• Vihersalaattia (V, G)

• Bataatti-falafelpalleroita (V, G)

• Paahdettua porkkanaa, lehtikaalisipsejä & granaattiomenaa (V, G)

• Punakaali-appelsiinisalaatti & paahdettuja manteleita (V, G)

• Marokkolaista appelsiinikakkua, appelsiinisiirappia ja mascarponekermaa (L)

______________

Minimitilaus 30 hengelle. Tilaukset kaksi viikkoa ennen toivottua toimitusta. Pikatilaukset ovat myös mahdollisia. Varmista nämä puhelimitse. Punavuori: 010 3156156, Sörnäinen: 045 144 6225.

______________

Tilaa näin:

1. Lisää haluamasi määrä tuotteita ostoskoriin ja siirry kassalle.

2. Kerro meille Tilauksen kommentit -laatikossa tilaisuuden ajankohta, paikka ja henkilömäärä sekä erityisruokavaliot plus mahdolliset muut huomiot kuten tilaisuuden luonne. Kerro meille myös mistä Mokosta noudat tilauksen vai tarvitsetko kenties kuljetuksen? Jos tilaukseesi kuuluu kahvitarjoilu kerro meille tilaatko kahvilla ja/vai teellä, kaura- vai lehmänmaidolla. Muista mainita myös haluatko gluteenitonta.

3. Tämän jälkeen: Valitse aina maksutavaksi Catering. Tällöin saat maksuttoman ennakkovarauksen tilauksestasi.

4. Lopuksi: lähetä tilaus. Vastaamme varaukseesi mahdollisimman pian.

HUOM! Tuotteeemme valmistetaan tiloissa, joissa käsitellään pähkinää ja gluteenia. Tarkista, että erikoisruokavaliot ovat menneet oikein.

Huom! Joitain tuotteita on rajattu määrä verkkokaupassa. Halutessasi tilata useamman kappaleen, ole yhteydessä myymälään ennen ostoa. Tarkistamme todellisen kappalemäärän ja lisäämme tuotteita verkkokauppaan mahdollisuuksien mukaan: [email protected] tai 010 315 6156.

OSTA ILMAN TOIMITUSKULUJA!

Kun ostat Mokon tuotteita yli 150 €:lla saat matkahuollon toimitukset veloituksetta! (Ei koske erikoistoimituksia ja ALE-tuotteita.)

TUOTEKATEGORIAT

HAE TUOTTEITA