Aeolis käsivoide Citrus
9.50€
Aeolis käsivoide Citrus
Oliiviöljypohjainen
Valmistettu Kreikassa
Koko: 50ml
Varastossa
Aeolis käsivoide Citrus 50 ml on tehokkaasti kosteuttava ja hoitava käsivoide, joka auttaa suojaamaan ihoa päivittäisiltä rasituksilta ja tukee käsien hyvinvointia. Kevyt, nopeasti imeytyvä koostumus pehmentää kuivaa ihoa ja jättää kädet miellyttävän sileiksi ilman rasvaista tunnetta.
Voiteen hoitava koostumus sisältää luomuappelsiinia, hyaluronihappoa sekä antioksidanttirikkaita kasviuutteita, jotka auttavat ylläpitämään ihon kosteustasapainoa ja tukevat ihon luonnollista uusiutumista. Tyrni, oliivinlehtiuute, aloe vera ja pantenoli ravitsevat ihoa ja auttavat säilyttämään käsien pehmeyden myös toistuvassa käsienpesussa.
Sisältää: luomuappelsiinia, kreikkalaista kumkvattia, kuningatarhyytelöä (royal jelly), kreetan dittamia, luomuoliivinlehtiuutetta, luomuoliiviöljyä, tyrniä, hyaluronihappoa, ureaa, luomualoe veraa, auringonkukkaöljyä, pantenolia ja vitamiineja.
Ei sisällä: palmuöljyä, parabeeneja, mineraaliöljyjä, parafiinia, PEG-yhdisteitä, etyylialkoholia, retinolia, SLS/SLES-yhdisteitä, petrolatumia tai GMO-raaka-aineita.
Käyttö: Levitä pieni määrä puhtaille käsille ja hiero, kunnes voide on imeytynyt. Käytä tarpeen mukaan päivän aikana
Valmistettu Kreikassa. Aeolis on kreikkalainen ihonhoitosarja, jonka tuotteet valmistetaan Kreikassa.
Tutustu myös muihin Aeolis tuotteisiin.
Tämä käsivoide löytyy myös Punavuoren myymälästämme.
Huom! Mikäli haluat tuotteita useamman kuin verkkokaupassa on tällä hetkellä, voit tiedustella niitä myymälästä ennen ostoa: [email protected] tai 010 3156156.
TUOTEKATEGORIAT
HAE TUOTTEITA







