Serax kulho Japanese Kimonos
45.00€
Serax kulho Japanese Kimonos
Materiaali: kivitavara
Väri: sininen ja vihreä
Valmistaja: Serax
Varastossa
Serax Japanese Kimonos -kulho tuo kattaukseen runsasta väriä ja japanilaisista tekstiileistä inspiroitunutta kuviomaailmaa. Portugalilaisen taiteilijan ja suunnittelijan Bela Silvan suunnitteleman sarjan sinisen ja vihreän sävyt sekä käsintehdyn oloiset kuviot tekevät kulhosta näyttävän katseenvangitsijan.
Tilava kulho sopii erinomaisesti salaateille, lisukkeille, hedelmille ja muille tarjottaville. Kaunis muoto tekee siitä myös sellaisen tarjoiluastian, jonka voi nostaa pöytään sellaisenaan, ja kulho toimiikin yhtä hyvin käytännöllisenä astiana kuin kattauksen värikkäänä yksityiskohtana.
Materiaali: kivitavara
Väri: sininen ja vihreä
Mitat: 23 × 23 × 13,5 cm
Astianpesukoneen ja mikroaaltouuninkestävä
Valmistaja: Serax
Serax kulho Japanese Kimonos on myynnissä myös Punavuoren myymälässä.
Huom! Mikäli haluat tuotteita useamman kuin verkkokaupassa on tällä hetkellä, voit tiedustella niitä myymälästä ennen ostoa: [email protected] tai 010 3156156.
TUOTEKATEGORIAT
HAE TUOTTEITA






