Sisustustyyny Kobe Cumin 40×60
32.00€
Sisustustyyny Kobe Mocaccino 40×60
Väri: Cumin (okranruskea)
Koko: 40×60 cm
Materiaalit: 100 % puuvillavelour
Vain 1 varastossa
Sisustustyyny Kobe Cumin 40×60 cm pehmeällä velourpinnalla ja viimeistellyillä hapsureunoilla. Tämä sisustustyyny sopii täydellisesti sohvalle, nojatuoliin tai makuuhuoneeseen tuomaan sisustukseen pehmeyttä ja tekstuuria.
Koko: 40 x 60 cm
Materiaali: 100 % puuvillavelour
Hoito-ohje: käsinpesu
Huom: Sisätyyny myydään erikseen.
Ranskalainen Haomy on perheyritys joka on erikoistunut puuvillaan ja pellavaan. Valikoimaan kuuluu valtava määrä tuotteita sekä värien ja tekstuurien variaatioita. Yritys on toiminut jo vuodesta 1981 (ensin nimellä Dubos) ja se on sitoutunut European Flax sekä OEKO-tex standardeihin.
Sisustustyyny Kobe Cumin 40×60 on myynnissä myös Punavuoren myymälässämme. Myymälästä löydät myös suuremman valikoiman erikokoisia sisustustyynyjä ja muita tekstiilejä.
Huom! Mikäli haluat tuotteita useamman kuin verkkokaupassa on tällä hetkellä, voit tiedustella niitä myymälästä ennen ostoa: [email protected] tai 010 3156156.
TUOTEKATEGORIAT
HAE TUOTTEITA






